Wszystkie prezentowane na tym blogu prace i zdjęcia są mojego autorstwa. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody jest zabronione.

poniedziałek, 17 października 2011

Witam Serdecznie!
Ostatnio dość pracowite miałam dni. Praca, dodatkowo kilka zleceń odnośnie sesji fotograficznych, z czego oczywiście bardzo się cieszę! Teraz tylko czasami, właśnie tego czasu brakuje by dokończyć to co zaczęłam. Czyli kilka  poprawek na fotografiach, tam gdzie jest to potrzebne, oraz mała przemiana na styl czarno-biały lub retro.


Swoją drogą nie lubię za bardzo retuszować fotografii. Uważam, że najlepsze są te naturalne, bez usuwania zmarszczek, wybielania zębów itp. Człowiek jest piękny taki jakim jest i za to powinniśmy być Bogu wdzięczni. Są osoby, które podzielają moje zdanie i proszą mnie o pamiątkową sesję! I jestem im za to bardzo wdzięczna!
Fotografowanie, jak i rękodzieło sprawia mi wiele radości. A jeszcze większą radość, gdy to co robię, podoba się danej osobie i dzięki temu jest szczęśliwa!
Na początek kilka zdjęć z mojego bloga z sesji Marty i Dawida oraz krótki filmik, wykonany z okazji 1 rocznicy ich ślubu. 
Chciałabym poznać Waszą opinie, może jest coś nad czym powinnam popracować bardziej. Każda Wasza uwaga jest dla mnie ogromnie wdzięczna.

Fotografią zajmuję się od roku, dokładnie od kwietnia 2010 kiedy to zakupiłam swoja pierwszą, wymarzoną lustrzankę. 
Jestem w tym co robię amatorem, który powoli stawia swoje pierwsze kroczki. Sesja Marty i Dawida była moją drugą, którą miałam przyjemność wykonać. Wciąż jednak się uczę metodą prób i błędów, bo takowa chyba najlepsza!
Pozdrawiam serdecznie

Prezentacja ślubna w stylu vintage

Kilka ujęć z pleneru ślubnego:
Marta i Dawid

3 komentarze:

  1. Cudna sesja, to pierwsze zdjęcie z czerwonym winem bardzo fajnie wygląda :))) Ja to jestem antytalent fotograficzny :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...